VAG-COM

Z Autodiagnostika
Přejít na: navigace, hledání
Manuál VAG-COM
VAG-COM
Manuál VAG-COM
Manuál VAG-COM
Instructions.png
Návody VAG-COM
Article.png
Články VAG-COM
Media all.png
Ukázky VAG-COM
Download Document.png
Download VAG-COM
Link.png
Odkazy VAG-COM


Autodiagnostika VCDS

Diagnostický systém VCDS používají denně tisíce autoservisů po celém světě. Existuje v 15-ti jazykových mutacích a prodává se ve více než 25-ti zemích světa. Díky svému programovému vybavení je diagnostický systém VCDS schopen ve velké míře nahradit originální diagnostický systém VAS a ODIS. Uživatelské prostředí programu VCDS (VAG-COM) je přehledné a uživatelsky přátelské.

Diagnostický systém VAG-COM-DIAGNOSTIC-SYSTÉM je komplexní diagnostický nástroj pro sériovou diagnostiku vozidel skupiny Volkswagen Audi Group za vynikající cenu. Systém VCDS podporuje diagnostiku řídících jednotek od konce 80-tých let po současnost. Systém dovoluje navázovat komunikaci také s vybranými modely značek Bentley, Porsche, KTM, Multicar, Spyker a Ford.

Diagnostiku VCDS dodáváme ve třech základních sadách:

Vcds standard.JPG Vcds max.JPG Vcds profi.JPG
VAG-COM STANDARD PLUS
VAG-COM MAX
VAG-COM PROFI


VCDS lze také pořídit jako samostatný kabel HEX-CAN USB. Pro Více informací nás prosím kontaktujte.


Jako doplňkové příslušenství nabízíme k diagnosticke VAG-COM nabízíme:

Vcds hex-up.JPG Vcds vis.JPG Vcds manual.JPG http://autodiagnostik.cz/seriova-diagnostika/transportni-kufry/transportni-kufr-ht-3.html
HEX-CAN UPDATE
VIS - VAG INFO SYSTEM
PUBLIKACE VAG-COM
Transportní kufr

Pro napojení vozidel, která nejsou vybavena standardizovanou diagnsotickou zásuvkou OBD nabízíme tyto redukce:

http://autodiagnostik.cz/seriova-diagnostika/redukce-obd-a-konektory/redukce-ktm-x-bow.html Vcds lt.JPG Vcds 2x2.JPG http://autodiagnostik.cz/seriova-diagnostika/redukce-obd-a-konektory/redukce-skoda-4-pin.html
REDUKCE KTM X-BOW
REDUKCE VW LT 14-PIN
REDUKCE VAG 2X2-PIN
REDUKCE ŠKODA 4-PIN


Kompatibilita

VCDS nabízí nezávislým autoservisům při výběru vhodné diagnostiky VAG nejlepší možnou alternativu za originální diagnostické systémy VAS 1552/3, VAS 5054 či nejnovější systém ODIS. Vysokou kompatibilitu s originálními dílenskými nástroji dokládá i možnost využívat při práci s VCDS oficiální technickou dokumentaci popisující diagnostické procedury např. kódování, přizpůsobení či základní nastavení, nebo podrobné popisy bloků měřených hodnot. Přítomnost chybových kódů vč. popisů jejich příčin v Českém jazyce přímo v programu je samozřejmostí.

Diagnostika EOBD

Systém VCDS má implementován modul, pro "multiznačkovou" diagnostiku vozidel všech ostatních výroců. Podmínkou je kompatibilita konkrétního vozu s normou EOBD (zážehové m. 2001+, vznětové m. 2003+). Jedná se převážně o diagnostiku řídících jednotek motorů. Diagnostika EOBD sleduje všechny systémy, které by se svou případnou poruchou mohli podílet na zvýšení emisních hodnot při spalovaní. Systém EOBD podporuje více než 3500 chybových kódů, napříč všemi výrobci vozidel. Více informací najdete v samostatném článku Diagnostika EOBD.

Česká lokalizace

Uživatelské prostředí programu je intuitivní a uživatelsky přátelské i pro méně zkušené uživatele. Program je kompletně lokalizován do českého jazyka. V programu je obsaženo téměř 18 tisíc chybových kódů.

Výhodná cena

Cena diagnostického systému VCDS je bezkonkurenčně nejnižší. Pořizovací náklady jsou v porovnání s investicí do originální diagnostiky VAS nesrovnatelné. Možnosti a funkce systému VCDS dalece přesahují cenově srovnatelné diagno-stické programy a scannery.

Technické provedení a licence

Robustní konektor diagnostické hlavy v sobě ukrývá veškerou potřebnou inteligentní elektroniku navrženou a vyrobenou nejmodernějšími technologiemi. Připojení k PC zajišťuje vyměnitelný kabel USB 2.0 HI-Speed. Nositelem licence je hardwarový klíč, který je integrován přímo v diagnostické hlavě interfacu. Licenční klíč je jedinečný kód přidělený každé diagnostické hlavě individuálně. Výhodou tohoto řešení je přenositelná licence, která Vás neomezuje k aktivaci vázané na jeden osobní počítač/notebook.

Pozor na podvodníky

Pro správnou funkci programu je důležité použít originál kabel HEX-CAN. POZOR, nenaleťte podvodníkům, kteří v mnoha internetových obchodech nabízejí nelegální kopie nejen kabelů HEX-CAN. Jednak cena není o tolik výhodnější než originál a jednak nelegální klony kabelů přestávají fungovat s dalšími verzemi programu VAG-COM. Srovnání originálního kabelu a klonu naleznete v samostatném článku Pozor na klony HEX-CAN


Více informací o produktu VCDS naleznete v našem internetovém obchodě.