🍪
Tyto webové stránky vyžadují pro svou funkci cookies. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie

Hantek 3064/A

Hantek 3064 CZ - čtyřkanálový autoskop s databází vzorových průběhů

Čtyřkanálový digitální osciloskop Hantek 3064 CZ je cenově dostupným zařízením pro všechny diagnostiky, kteří nechtějí do pořízení digitálního oscilskopu investovat vysoké částky. Základní konfiguraci přístroje DSO 3064 lze rozšířit o integrovaný generátor libovolných průběhů (provedení 3064A) a PC konektivitu LAN. Generátor je pro potřeby běžné paralelní diagnostiky vozidel, až na pár vyjímek nevodný, jelikož není schopen vygenerovat napětí a proud v rozsahu, které jsou potřeba např. pro ovládání akčních členů. Generátor ocení ti uživatelé, kteří se věnují také opravám slaboproudé elektroniky. Pro zlepšení synchornizace disponuje osciloskop externím triggerem, díky kterému bude spoštění oscilskopu v okamžiku hledané události ještě přesnější. DSO 3064 je základním čtyřkanálovým modelem ze série výkonných osciloskopů řady 3000.

3064(A)C CZ.jpg

Databáze přednastavených měření

Program obsahuje databázi více jak 80 přednastavených průběhů snímačů a akčních členů. Výběrem z přehledného menu se uživateli na pozadí obrazovky měření zobrazí vzorový průběh a zároveň se osciloskop nastaví pro okamžité měření. Na webu naší technické podpory si můžete prohlédnout ukázky sekci přednastavená měření.

3064(A)C CZ page banner.jpg

Navštivte náš internetový obchod