Jak aktivovat PATSCODE?

Z Autodiagnostika
Přejít na: navigace, hledání
Instructions.png
Návody FoCOM

Jak aktivovat PATSCODE?

Popis služby PATSCode

Služba je určena pro diagnsotiky či autozámečníky, kteří potřebují programovat klíče respektive přizpůosbovat transpondéry v rámci pasivního bezpečnostního systému proti krádeži PATS poslední generace, který využívá kódový přístup INCODE-OUTCODE. S tímto systémem se setkáváme pouze na moderních vozidlech koncernu FMC. Služba PATSCode supluje online kalkulaci, která je přístupná pouze pro autorizovanou servisní síť ETIS a proto je nezastupitelným pomocníkem pro neautorizované servisy.

Jak službu předplatit?

Službu je možné předplatit buď na 12 měsíců bez omezených kalkulací outcode, nebo lze formou kreditu předplatit 10 kalkulací, které předplatitele nezavazují k povinnému čerpání v čase. Objednávku předplatného můžete učinit prostřednictvím našeho internetového obchodu v sekci kódový přístup PATS, nebo přímo u výrobce společnosti Secons na stránce objednávky.


Vstup na stránku PATSCode.com

Screen patscode.jpg

Jak službu použít?

Po té, co příslušná ECU vygeneruje outcode je nutné v online formuláři pro výpočet incode zadat alespoň identifikační kód vozidla VIN a dle obrázku opsat střední hodnotu outocode. Z těchto informací online služba vygeneruje správný incode v reálném čase. PATSCode navod


Navod patscode.png


Pokud potřebujete více informací o systému PATS, nebo podmínkách používání služby, kontaktujte nás prosím.