Hantek 1008C

Z Autodiagnostika
Přejít na: navigace, hledání
All Content.png
Hantek 3064/A
All Content.png
Hantek 1008C
Manual.png
Manuál
Instructions.png
Návody Hantek
Instructions.png
Články Hantek
Media all.png
Ukázky
Measurement.png
Přednastavená měření
Download Document.png
Download Hantek
Link.png
Odkazy Hantek


Autoskop DSO 1008C

Jste začátečník a potřebujete jednoduché ukazovátko za málo peněz?

Představujeme Vám Autoskop DSO 1008C CZ. Nejdostupnější osmikanálový automobilový osciloskop na českém a slovenském trhu. Ve své cenové kategorii nemá autoskop 1008C CZ konkurenta. Využijte akčních cen a pořiďte si automobilový osciloskop, se kterým si osvojíte možnosti paralelní diagnostiky. Osmikanálový osciloskop 1008C CZ je navržen pro potřeby začínajících diagnostiků a techniků, kteří nechtějí do pořízení automobilového osciloskopu investovat vyšší částky a tím riskovat poškození či zničení drahého vybavení v rámci své výuky.

Hantek-osciloskop-dso-1008c-preview-1 1.jpg

Proč potřebujete digitální osciloskop?

Neexistuje měřící nebo diagnostický přístroj, který by dokázal, v rámci testu elektrických komponent, digitální osciloskop nahradit v plné míře. Mnoho závad, které jsou pro sériovou (OBD) diagnostiku skryté a neodhalitelné, jsou osciloskopem identifikovatelné na první pohled. S digitálním osciloskopem začnete závady odhalovat, nikoli odhadovat. Ovládnutí paralelní diagnostiky digitálním osciloskopem, byť na základní úrovni chápejte jako konkurenční výhodu, díky které se k Vám bude vracet stále více zákazníků.


Překážky každého začátečníka

První překážkou každého začátečníka je pořizovací cena digitálního osciloskopu. Automobilové osciloskopy se vždy vyznačují vyšší pořizovací cenou. Další překážkou muže být strach z používání drahého zařízení. Digitální osciloskop je poměrně křehký přístroj choulostivý na neodborné použití, které může vést k jeho nevratnému poškození. Poslední a velice podceňovanou překážkou je překlenutí bariéry teoreticko-praktických znalostí, které jsou nezbytné pro osvojení základních dovedností. Zjednodušeně řečeno nechuť učit se novým věcem je jedním z důvodů, proč české autoservisy osciloskop odmítají. Pokud se stále rozhodujete, přečtěte si deset důvodů proč potřebujete digitální osciloskop.


Databáze přednastavených měření

Program obsahuje databázi více jak 80 přednastavených průběhů snímačů a akčních členů. Výběrem z přehledného menu se uživateli na pozadí obrazovky měření zobrazí vzorový průběh a zároveň se osciloskop nastaví pro okamžité měření. Na webu naší technické podpory si můžete prohlédnout ukázky sekci přednastavená měření.


1008C CZ page banner.jpg

Navštivte náš internetový obchod