FoCOM - Jaký je rozdíl mezi ladícím záznamem a snapshotem?

Z Autodiagnostika
Přejít na: navigace, hledání
Faq.png
FAQ FoCOM

Ladící záznam slouží především pro přesnou identifikaci problému, který zákazník nahlašuje. Setkáváte-li se s určitým problémem opakovaně, je nutné problém řešit. Ladící záznam v tomto případě slouží jako jednoznačný pomocník pro technickou podporu, neboť monitoruje veškeré Vaše kroky, které jste v programu učinili až do okamžiku, ve kterém problém nastal. Více o ladícím záznamu naleznete v odpovědi na otázku: K čemu slouží ladící záznam a jak jej mohu uložit?

FoCOM ladici zaznam

Snapshot je v podstatě hloubkový scan řídící jednotky. Snapshot nesleduje Vaší činnost, nýbrž vyčítá data z řídící jednotky a ukládá je do textového souboru, který je následně analyzován pro potřeby vývoje programu.

FoCOM snapshot

Objevují se situace a jak se říká- diagnostické špeky, při kterých vývojáři programu kombinují funkce ladícího záznamu a snapshotu. Spolu s popisem daného problému dostávají maximum informací, které mohou získat v rámci zpětné vazby od uživatele. Toto řešení je velice efektivní a našim zákazníkům přináší nejvyšší možnou úroveň technické podpory.